خدمات الکترونیک
صفحه اصلی > آرشیوها > آرشیوخبری 
اخبار > اولین دوره بین‌المللی آموزش چاپ سه بعدی در ایران برگزار شد.


  چاپ        ارسال به دوست

با حمایت ستاد توسعه‌ فناوری‌های مواد و ساخت پیشرفته:

اولین دوره بین‌المللی آموزش چاپ سه بعدی در ایران برگزار شد.

اولین دوره آموزش بین‌المللی چاپ سه بعدی در روزهای ۲۱ تا ۲۵ آبان توسط موسسه زمستک اتریش و با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های مواد و ساخت پیشرفته و همچنین دانشگاه علم و صنعت ایران در محل موسسه ساخت افزایشی برگزار گردید. در این کارگاه که با حضور ۴۰ نفر از بخش صنعت، شرکت‌های فعال در حوزه چاپ سه بعدی و شرکت کنندگان آزاد برگزار شد، سطح مقدماتی آموزش چاپ سه بعدی شامل ماژول یک و دو ارائه گردید. در طی روزهای برگزاری کلاس‌های تئوری و عملی به صورت همزمان برگزار شده و شرکت‌کنندگان با اصول کار با دستگاه‌های FDM و DLP آشنا شدند. هر کدام از شرکت‌کنندگان در این دوره‌ها مجاز هستند که تا زمان امتحان نهایی دوره به صورت رایگان و محدود از امکانات و دستگاه‌های موجود در کارگاه عملی موسسه استفاده کرده و سطح توانمندی خود را افزایش دهند.
موسسه زمستک اتریش اولین موسسه‌ای است که آموزش و ارائه گواهی بین‌المللی I3DL را به ثبت جهانی رسانده و تاکنون در بیش از ۲۰ کشور دنیا این دوره‌ها اجرا شده است. کشور ایران اولین کشوری است که درسطح آسیا و خاورمیانه این دوره‌ها را برگزار می‌کند.
با توجه به نتایج و بازخوردهای مثبت شرکت‌کنندگان دوره دوم آموزش از تاریخ ۲ دی ماه سال جاری مجدداً برای علاقه‌مندان ارائه خواهد شد. در دوره دوم سطح مقدماتی مجدداً برای شرکت‌کنندگان جدید و سطوح بالاتر برای شرکت‌کنندگان دوره اول برگزار خواهد شد.


١٢:١٢ - 1396/09/01    /    شماره : ٢٩١١٢    /    تعداد نمایش : ٤١٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.www.isti.ir