خدمات الکترونیک
صفحه اصلی > آرشیوها > آرشیو اسلایدر 
اخبار > نخستین مسابقه ساخت افزایشی (چاپ سه‌بعدی) در جشنواره پروژه‌های دانش‌آموزی تبیان برگزار می‌شود.


  چاپ        ارسال به دوست

با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های مواد و ساخت پیشرفته:

نخستین مسابقه ساخت افزایشی (چاپ سه‌بعدی) در جشنواره پروژه‌های دانش‌آموزی تبیان برگزار می‌شود.

ستاد توسعه فناوری‌های مواد و ساخت پیشرفته با همکاری موسسه فرهنگی و اطلاع‌رسانی تبیان، «نخستین مسابقه دانش‌آموزی ساخت افزایشی (چاپ سه‌بعدی)» را در «سیزدهمین جشنواره پروژه‌های دانش‌آموزی تبیان» در تاریخ 23 و 24 فروردین‌ماه جاری در دانشگاه شهید بهشتی برگزار خواهد نمود.
ستاد توسعه فناوری‌های مواد و ساخت پیشرفته با هدف ترویج و فرهنگ‌سازی اهداف، برنامه‌ها و محتوای مدنظر در حوزه فناوری‌ساخت افزایشی در میان دانش‌آموزان مقاطع مختلف تحصیلی از طریق برگزاری مسابقات و برنامه‌های علمی و آموزشی برای دانش‌آموزان؛ در «سیزدهمین جشنواره پروژه‌های دانش‌آموزی تبیان» مشارکت نمود. در این خصوص، چندین برنامه آموزشی برای آشنایی دانش آموزان با فناوری چاپ سه بعدی برگزار شد و طرح‌های رسیده به دبیرخانه جشنواره با تشکیل کارگروهی از متخصصین این فناوری مورد ارزیابی و داوری قرار خواهد گرفت.
این جشنواره در سه بخش سمینارهای علمی، نمایشگاه و مسابقات علمی برگزار می‌گردد. در بخش نمایشگاهی، غرفه ستاد در نیم طبقه اول مرکز همایش‌های بین المللی دانشگاه شهید بهشتی تهران (غرفه 19) واقع شده است. همچنین مسابقات چاپگرهای سه‌بعدی با عنوان گرایش طراحی و چاپ سه‌بعدی، به عنوان یکی از بخش‌های مسابقات علمی سیزدهمین جشنواره پروژه های دانش‌آموزی تبیان، 23 فروردین ماه 1397 در دو قسمت مقطع ابتدایی و دوره اول و دوره دوم برگزار شده و جوایزی به طرح‌‌های برتر اعطا خواهد شد.


دانلود فايل : نقشه_راهنما.jpg ( 235KB )


١٢:٣٨ - 1397/01/22    /    شماره : ٣٣٣٥١    /    تعداد نمایش : ١٨٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.www.isti.ir